5.ua

Авіакатастрофа "Боїнг-737" у Казані: загинули 50 осіб [відео]

  П`ятдесят людей загинули внаслідок авіакатастрофи у Казані. Серед них сорок чотири пасажири та шість членів екіпажу. Під час приземлення, близько пів на восьму вечора за місцевим часом, розбився Боїнг-737, який летів з Москви. За попередніми даними, авіалайнер не зміг сісти з першого разу. Тому капітан повітряного судна вирішив повести машину на друге коло над летовищем. Але під час цього маневру літак зачепив носом злітно-посадкову смугу. В цей момент вибухнули баки з пальним. Вижити не вдалося жодній людині.

  Юрій Камалтинов, перший віце-прем`єр Татарстану: "К сожалению из 44 пасажиров и 6 членов екипажа выживших нет. Пожар потушен. На месте работает следственна группа. Аеропорт будет закрыт до 12-ти часов завтрашнего дня. Предстоит серйозная работа по опознанию тел. Родственники могут обращаться по вопросу опознания 18-го числа после 12-ти часов".

  В авіакатастрофі, зокрема, загинув старший син президента Татарстану - Рустама Міннеханова, двадцяти трьох річний Ірек Міннеханов. Він був дворазовим чемпіоном Росії з раллі-кросу. Також у літаку були дружина і дочка російського спортивного коментатора Романа Скворцова. До міжнародного аеропорту Казані прибули священники різних конфесій та психологи МНС. Вони допомагатимуть родичам жертв авіакатастрофи. Від держави та страхових компаній рідні загиблих отримають по сто тисяч доларів грошової компенсації. 

  Віктор Яцуценко, керівник Національного центру управління під час кризових ситуацій: "На месте авиакатастрофы продолжаются работы. Наши специалисты помогають родственникам пострадавших. Открыт телефон горячей линии".

  Слідчий комітет Росії розглядає три версії аварії: помилка пілота, технічні несправності та погані погодні умови. Боїнгу на момент аварії було двадцять три роки. За результатами огляду перед вильотом, його визнали технічно справним. Близько року тому це ж повітряне судно вже здійснювало аварійне приземлення в аеропорту Казані. Проте тоді жоден із пасажирів та членів екіпажу не постраждали. Через часті авіакатастрофи на регіональних лініях Росія має один з найгірших індексів безпеки авіаперельотів у світі. У квітні минулого року внаслідок аварії літака в Сибіру загинула тридцять одна людина. У вересні дві тисячі одинадцятого жертвами авіакатастрофи в Ярославлі стали сорок чотири пасажири та члени екіпажу.

  Олександр Войтко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Таємниці «міліцейських браслетів» [відео]
  Наступний матеріал
  Томбінський нагадав, що Україна досі не виконала всі завдання по асоціації з ЄС
  Теги:
  Loading...