Аварійний лайнер "Коста Аллегра" дістався Сейшельських островів

  Аварійний лайнер "Коста Аллегра" пришвартувався у порту найбільшого острова Сейшел - Мае, на якому розташована столиця країни, Вікторія. На туристів чекають кілька машин швидкої допомоги. Рятувальники приготували велику кількість питної води.
  Компанія-власник судна повідомила, що більше половини пасажирів лайнера "Коста Аллегра" залишаться відпочивати на Сейшелах. Туристам оплатять кількаденне перебування у фешенебельних готелях на різних островах архіпелагу. Також пасажирам безкоштовно нададуть авіаквитки для повернення додому. Після пожежі й відмови двигунів 27 лютого в Індійському океані лайнер "Коста Аллегра" буксирував у порт риболовецький корабель. На його борту перебували більше тисячі людей.

  Гільєм Альберт, генеральний менеджер туристичної фірми: "Туристам, які залишаться відпочивати на Сейшелах, оплатять не лише проживання у готелях, а й користування баром та спа-комплексами. Якщо хтось захоче відразу ж полетіти додому - його нагодують в ресторані й нададуть безкоштовні авіаквитки. Звичайно, це не скасовує подальшої компенсації. Про її розмір ми зараз ведемо переговори".
  Попередній матеріал
  У Фінляндії останній день обміну марки на євро
  Наступний матеріал
  Південь Австралії потерпає від потужної повені
  Теги: