Аварійний круїзний лайнер буксирують до берегів Мексики

  Завершується невдала мандрівка американського круїзного лайнера "Карнівал Сплендор". Два дні судно дрейфувало біля берегів Мексики після пожежі у машинному відділенні.

  За порятунок взялася мексиканська берегова охорона. Лайнер на буксирі тягнуть до порту Сан-Дієго, куди він має прибути уже найближчим часом.

  На борту лайнера перебувають понад три тисячі туристів і тисяча членів екіпажу. Круїзне судно розпочало свою мандрівку у неділю, наступного дня - спалахнула пожежа. За кілька годин полум`я вдалося приборкати, постраждалих немає. Але після поломки на судні не працюють двигуни, холодильники та кондиціонери. Налагодити вдалося лише каналізацію. Їжу людям скидають з повітря американські військові. Щоби останні години подорожі запам`яталися туристам якнайкраще, на борту працюють аніматори і роздають безкоштовні напої.

  Умберто Гомез Лейва, адмірал мексиканського флоту: "Зараз рятувальна операція триває за планом. Якщо не зміняться погодні умови і витримає буксирувальний  трос, американське судно із туристами вдасться привести до порту Сан-Дієго вже найближчим часом".

  Попередній матеріал
  Захисники тварин вимагають закриття Київського зоопарку
  Наступний матеріал
  У Європі відзначили річницю завершення Першої світової війни
  Теги: