Кадр із відео Sky News

Ассанж заявив, що збирається покинути посольство Еквадору

  Відомий австралійський журналіст, засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж заявив, що збирається покинути посольство Еквадору у Лондоні, де він переховується вде понад два роки.


  Таку заяву Ассанж зробив під час прес-конференції, передає телеканал Sky News.

  За словами 43-річного засновника WikiLeaks, причиною такого рішення є проблеми зі здоров‘ям. Як відомо, раніше Ассанж скаржився на проблеми з серцем, легенями аритмію, і високий тиск.

  ЗМІ також зазначають, що австралієць збирається здатися британській поліції, яка цілодобово охороняє будівлю еквадорського посольства.

  Австралійський журналіст Джуліан Ассанж отримав політичний притулок у посольстві Еквадору у липні 2012 року. Вийти із будівлі він не міг, оскільки його одразу заарештували б та екстрадували до Швеції.

  У 2010 році Швеція видала ордер на арешт Ассанжа за «сексуальні домагання та згвалтування» - австралійця звинувачують у тому, що він вступив у статевий контакт із жінкою без презерватива.

  Сам інформатор переконаний, що арешт у Швеції буде лише приводом для висилки його до США.

  Починаючи з 2006 року сайт WikiLeaks оприлюднив тисячі секретних документів про спецоперації США на Близькому Сході та стратегічні американські військові об‘єкти.
  Попередній матеріал
  Південна Корея і США почали спільні військові навчання
  Наступний матеріал
  Меркель у Латвії говоритиме про українську кризу та наслідки путінських санкцій
  Теги:
  Loading...