Ассанж буде оскаржувати рішення суду

  Оскаржувати рішення лондонського суду - буде Джуліан Ассанж. Сьогодні Британська Феміда вирішила вислати його до Швеції. Адвокатам засновника сайту "Вікілікс" не вдалося довести, що в Стокгольмі на їхінього підзахисного чекає несправедливий суд.

  Шведські прокурори мають допитати Ассанжа, а тоді  вирішити, чи порушувати кримінальну справу. Адвокати вважають, що його видадуть - Вашингтону. У Сполучених Штатах Ассанжу загрожує значний термін ув`язнення або навіть смертна кара - за публікацію секретних документів американського уряду в Інтернеті. Питання щодо екстрадиції засновника сайту "Вікілікс" лондонський суд вирішував більше ніж два тижні.

  Марк Стівенс, адвокат Джуліана Ассанжа: "Ми подаватимемо апеляцію. На це в нас є сім днів. Розглядатимуть її місяць-два, а потім передадуть до вищої інстанції - апеляційного суду Лондона. Думаю, що усі помилки, на які я вказував під час попереднього процесу, там не повторяться. Суддя, який розглядав справу про екстрадицію, фактично не міг нічого вдіяти. На нього тиснули". 

  Попередній матеріал
  Влада Лівії не перешкоджає роботі іноземних журналістів
  Наступний матеріал
  Черновецький з`явився на сесії Київради
  Теги: