Ассад: Лише залізний кулак допоможе відновити лад у Сирії

  Лише залізний кулак допоможе відновити лад у Сирії. Про це заявив президент країни Башар аль-Ассад в університеті Дамаска.

  У першому публічному виступі за останні півроку Ассад заперечив свою відповідальність за криваве придушення демонстрацій опозиції. Він заявив, що ніхто не наказував силовикам стріляти по мирних мешканцях. Крім того, президент вкотре наголосив, що не піде у відставку. Ассад аргументував це тим, що його підтримує сирійське населення. Політик також розкритикував Лігу арабських держав. На його думку, організація більше не захищає арабських інтересів. Також президент пообіцяв у березні провести референдум щодо нової конституції. Протести у Сирії не припиняються упродовж 10 місяців. За даними ООН, за цей час у сутичках загинули 5 тисяч людей.

  Башар аль-Ассад, президент Сирії: "Наше першочергове завдання - відновити спокій, яким ми насолоджувалися упродовж десятиріч. Цього можна досягти лише за допомогою залізного кулака. Ми не будемо поблажливими до тих, хто разом з іноземними силами працює проти держави".

  Попередній матеріал
  Найближчим часом міліція скаже хто винен в резонансному ДТП на Хмельниччині
  Наступний матеріал
  Біженці в Україні позбавлені права на захист
  Теги: