Армія Єгипту дала 48 годин опозиційним партіям для розв’язання політичної кризи

  48 годин дала армія Єгипту опозиційним партіям для розв’язання політичної кризи. У іншому випадку військові обіцяють запропонувати свій план виходу з кризи. Водночас п`ять міністрів уряду Єгипту - подали у відставку через масові протести в країні. Уночі мітингарі розгромили штаб-квартиру правлячої партії Єгипту - "Брати-мусульмани". Поліція - не змогла втримати оборону.

  Сутички між прибічниками та противниками президента Мохаммеда Мурсі в Каїрі тривали всю ніч. Загинули, за різними даними, від 8 до 14 осіб, кілька сотень - зазнали поранень. За інформацією телеканалу "Аль Арабія", на акції протесту вийшли щонайменше 17 мільйонів людей - в столиці понад мільйон. Масові протести організував рух "Тамарруд", який оголосив президенту ультиматум. Він має піти з посади до 17 години вівторка. Якщо цього не станеться - обіцяють акції громадянської непокори по всій країні.
  Хатем Абу ель Хассан, прихильник президента: "Зрозуміло, що на вулиці вийшли мільйони - але на мою думку, будь-які протести мають лишатися мирними".

  Мона Вафа, противниця президента: "Ми розпочали революцію за обставин, які були набагато кращими, ніж зараз. Але нині все дуже погіршилося, тому кількість незадоволених - щонайменше подвоїлася".

  Попередній матеріал
  У Великій Британії намагаються приборкати вогонь на заводі з переробки відходів
  Наступний матеріал
  Литва здійснюватиме головування у Раді Європи наступні півроку
  Теги: