Армія Чилі допомагає туристам покинути охоплені страйками райони

  Збройні сили Чилі почали вивозити туристів з півдня країни. Саме там були заблокованими тисячі подорожувальників. Протестувальники, виступаючи проти підвищення цін на пальне, перекрили дороги. Влада долучила до евакуації військово-повітряні сили та армію і запевняє, що незабаром туристи повернуться додому.

  Кілька тисяч туристів уже п`ять днів поспіль не можуть виїхати з Чилі через масові протести на півдні країни. Страйкарі вийшли на вулиці через підвищення цін на пальне на двадцять відсотків, і вдалися до радикальних заходів - перекрили головні дороги. Туристи закликали протестувальників розблокувати траси і пропустити автобуси. На поступки їм пішли - але тимчасово.

  Турист із Бразилії: "Ми хочемо поїхати звідси якомога швидше".

  Протестувальник: "Добре, ми відкриємо дороги, підемо на поступки".

  Протестувальники першими випускають літніх людей і дітей. Жінкам у салоні автобусів місця не знаходиться.

  Водій автобусу: №Першими до салону заходять літні люди, інваліди і діти".

  Жінка: "Але мій син не може їхати без мене".

  На допомогу туристам згуртували військових. Вони доправлять людей до столиці, звідки ті згодом відлетять на батьківщину - запевнили у Міністерстві внутрішніх справ країни. Водночас, армія отримала наказ від влади розігнати маніфестантів. Масові протести у Чилі тривають вже кілька днів поспіль через підвищення цін на пальне. За цей час у сутичках загинули дві жінки.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Туристів застерігають від відвідування Тунісу
  Наступний матеріал
  У великих містах Тунісу не вщухають заворушення
  Теги: