Фото article.wn.com

Аргентина оголосила дефолт

  Аргентина опинилася у стані дефолту через нездатність заплатити міжнародні борги.

  Пізно ввечері 30 липня минув останній строк, коли Буенос-Айрес міг погасити боргові зобов'язання перед деякими кредиторами у розмірі $1,3 мільярда.

  Як зазначає BBC News, уже вдруге з початку століття Аргентина опинилася у стані технічного дефолту.

  Нинішній борг виник якраз після попереднього дефолту в 2001 році, коли хедж-фонди скупили державні облігації за зниженою ціною. Уряду вдалося домовитися про нову реструктуризації з більшістю власників цього боргу, але деяких кредиторів переконати не вдалося.

  Ключовим із зазначених фондів є Elliott Management американського мільярдера Пола Сінгера. Переговори йшли до останнього моменту. Міністр економіки країни Аксель Кісільоф так і не прийняв умови угоди, назвавши їх "грабіжницькими".

  Суд в США, який розглядає спір між сторонами, встановив останній термін досудового врегулювання між сторонами на 4 години ранку четверга за Грінвічем.

  Офіційно влада Аргентини досі так і не оголосили дефолт. На думку аргентинської сторони, суд в США ухвалив несправедливе рішення про те, що Аргентина не може виплачувати свої борги іншим кредиторам до тих пір, поки не розрахується з хедж-фондами.

  Попередній матеріал
  Заяву Яценюка ВР розглядатиме відкрито
  Наступний матеріал
  У Криму "Укртелеком" перейменували на "Наштелеком"
  Теги:
  Loading...