Антипутінські акції протесту росіян - тепер і у Санкт-Петербурзі

  У Санкт-Петербурзі активісти у масках Путіна та інших російських чиновників відпускали рубль у вільне плавання – тобто на річку Неву.


  На тлі санкцій та різкого падіння ціни на нафту – основного експортного продукту путінської РФ – російська валюта продовжує падіння.

  Це вже третя антипутінська акція за два дні. Напередодні ж, нагадаємо, у Москві відбулася хода під гаслом: "Учора – Київ, завтра – Москва". Дорогою активісти вигукували "Немає свободи – буде Майдан" та "Слава Україні – Героям слава". Акція тривала лише кілька хвилин, потому п'ятьох із восьми учасників – затримали. За несанкціоновану ходу, що буцімто заважала руху транспорту, їх можуть засудити до 15 діб арешту.

  Друга антипутінська акція пройшла сьогодні у Москві. Поруч з метро "Сокольники" кількадесят активістів провели мітинг проти війни Кремля з Україною. Протестувальники скандували: "Слава Україні! – Героям Слава!", "Низькі пенсії? – Зате Крим наш!", а також "У Гітлера теж був високий рейтинг!" Акцію намагалися зірвати пропутінські радикали. Є повідомлення про побиття людини, що тримала український прапор.

  Попередній матеріал
  Одеситам влаштували безкоштовні екскурсії кораблями українського флоту
  Наступний матеріал
  Порошенко привітав воїнів зі святом і передав більше 100 одиниць бронетехніки