5.ua

У Москві пройшли багатотисячні мітинги за і проти війни

  Два велелюдні мітинги солідарності з Україною - відбулися в Москві. Щоправда, їхні учасники тлумачили "сусідську підтримку" по-різному.

  Кілька тисяч людей вийшли, щоби схвалити політику Кремля. Ядром цього мітингу був рух "Сутність часу", який прагне відродження Радянського союзу. Зі сцени активісти звинувачували новий український уряд у фашизмі, розповідали про жахи Майдану та співали старі радянські пісні. Проведення кримського референдуму та введення російських військ учасники мітингу беззаперечно схвалили.

  Альтернативний мітинг "Ні – війні" зібрав кілька десятків тисяч людей. Прийшли і противники воєнних дій, і борці за права людини. У натовпі майоріли саморобні плакати "За Україну і Росію без Путіна", "Справжні фашисти – у Кремлі". Для цих активістів російська кампанія у Криму – наступ не лише на Україну, а й на свободи самих росіян.

  Борис Нємцов, лідер Республіканської партії Росії: "Мы должны сказать "нет войне", мы должны сказать "хватит" маразму, мы должны сказать: "Россия и Украина без Путина".

  Марія Альохіна, активістка гурту "PussyRiot": "Мы здесь собрались за мир. И это самый честный лозунг, который существовал в истории. Мы сейчас вместе с вами должны менять историю".

  фото radiosvoboda.org

  Попередній матеріал
  Паркан довкола президентської адміністрації – знесли
  Наступний матеріал
  У московському аеропорту затримують українців
  Теги:
  Loading...