Аномалії погоди в світі

  Китай заливає дощами, а Латинська Америка потерпає від снігопадів. Які сюрпризи подарувала світові погода сьогодні - далі у сюжеті.

  Американці жартують - дивитися погодні новини куди цікавіше за політичні ток-шоу. Часом, і справді, природа у США дарує неабияке видовище. Як от цей пиловий шторм у штаті Аризона. Цієї ночі він пронісся містом Фенікс. Пиловий вітер рухався зі швидкістю 27 кілометрів за годину. Місцеві станції повідомляли - видимість не перевищує 10-ти метрів. В аеропорту Фенікса довелося скасувати всі рейси.

  Головною новиною лишається погода і в китайській провінції Сичуань. Тій самій, що 2 роки тому пережила руйнівний землетрус. Тепер край заливають дощі. Знищують посіви та будинки. Розмах стихії такий, що нею зацікавилися й поза межами КНР. Цю рятувальну операцію, за участю альпіністів, показали по всьому світу.

  Не такі видовищні, але не менш важливі на місцевому рівні, завдання в австралійських рятувальників. В околицях Сіднея - сильні вітри, швидкістю 40 метрів за хвилину. Два дерева упали просто на потяги. Минулося без жертв. У кількох будинках - пожежі.

  Шеріл постраждал: "Ніколи в житті не бачила такого вітру. На нашу машину впало дерево, ще одне - проломило дах будинку, а на додачу знеструмило його".

  Без допоги не обійтися і мешканцям північних регіонів Чилі. Там, на кордоні з Болівією, небувалі холод та сніг. Температура в горах - до мінус десяти градусів за Цельсієм. Дороги вкриває сніг. Швидкість вітру - понад 20 метрів за секунду.

  Постраждала: "Я щаслива і вдячна солдатам за допомогу. Наше село повністю відрізало від світу. Ще вчора я думала, що доведеться голодувати".

   Уся країна стежить за евакуацією горян уважно і трохи здивовано, адже у решті країни тепло, 15-20 градусів тепла.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  16 людей загинули в сирійському місті Хама, внаслідок спецоперації урядових військ
  Наступний матеріал
  Рекордну суму розігрують у лотереї "Євромільйони"
  Теги: