5.ua

Амністовані учасниці «Пуссі Райот» зустрілися у аеропорту Красноярська

  Воз`єднання «Пуссі Райот». Амністовані учасниці скандального російського панк-гурту  зустрілися у аеропорту Красноярська. Марія Альохіна прилетіла туди, щоби поговорити з Надією Толоконніковою.

  Активістки не бачилися майже два роки, бо відбували покарання за панк-молебен «Богородице, Путіна прожени» у різних колоніях. Після воз`єднання дівчата планують зайнятися правозахисною діяльністю і створять рух на захист прав ув’язнених. Між тим звільнення учасниць панк гурту «Пуссі Райот» привітав Євросоюз. Водночас він чекає на вихід з в’язниць й інших політв’язнів.

  Себастьян Брабант, заступник речника Верховного представника ЄС із зовнішньої та безпекової політики: «Вихід на волю двох учасниць гурту "Пуссі Райот", безперечно, є позитивним кроком. Ми чекаємо на звільнення від кримінальної відповідальності й фігурантів справи про масові заворушення на Болотній площі та екіпажу судна Грінпіс "Арктик Санрайз". Загалом, рекомендуємо Росії провести реформу, результатом якої стане прозора, незалежна та надійна юридична система. Кремль має забезпечити дотримання прав людини, відсутність дискримінації та верховенство закону».

  Попередній матеріал
  Вартість проїзду у громадському транспорті Києва зросте до 3 гривень
  Наступний матеріал
  Чилі потерпає від масштабних лісових пожеж
  Теги:
  Loading...