5.ua

«Amnesty International» звинувачує Катар у трудовій експлуатації

  У «Міжнародній амністії» проаналізували умови праці та проживання робітників, які будують об'єкти до Чемпіонату світу з футболу 2022 року. У звіті йдеться, що катарські компанії не гарантують елементарних умов праці для мігрантів, а влада арабської країни не стежить за виконанням трудового законодавства. Відтак, гастарбайтери часто ризикують життям на роботі, живуть в антисанітарних умовах і можуть місяцями не отримувати зарплат. За катарськими законами, трудові мігранти не мають права звільнитися за власним бажанням чи самостійно змінити роботу, а також покинути Катар без дозволу працедавця. Водночас, у Досі звинувачення в експлуатації іноземних робітників відкидають і стверджують, що їхні права не порушують.

  Саліл Шетті, генеральний секретар «Міжнародної амністії»: «Насамперед треба покласти край системі повернення мігрантів із Катару на батьківщину. Це потрібно вирішити негайно».

  Мігрант: «Нам несправно сплачують зарплату. Не дають повернутися додому. Збіг термін нашого контракту, 95 відсотків моїх співробітників уже завершили працю згідно із контрактом, і ми хочемо їхати додому – але ні».

  Попередній матеріал
  До Києва прибув чільник Азербайджану – хоче розширення співпраці
  Наступний матеріал
  Арбузов: Кабмін не готує проекту бюджету – чекає рішення щодо асоціації [відео]
  Теги:
  Loading...