Фото NBC News

Американський телеоператор заразився вірусом Ебола    Як повідомляє телеканал NBC, заразився позаштатний телеоператор їхнього каналу, який знімав сюжет у Ліберії.

    Громадянин США, найнятий оператором в минулий вівторок, в середу відчув нездужання і відразу ж звернувся до лікарів. Тест, узятий в четвер вранці у 33-річного чоловіка співробітниками міжнародної організації “Лікарі без кордонів”, виявив наявність вірусу.

    На прохання родини постраждалого, його ім'я не розголошують.

    Найближчим часом оператора планують доставити для лікування до США. Всі інші члени знімальної групи перебувають під наглядом лікарів. Після закінчення 21-денного карантину вони також повернуться в США.

    Оператор NBC став п'ятим громадянином США, який заразився Еболою.

    Кілька днів тому стало відомо про перший випадок, коли людина, яка заразилася, виявила хворобу уже по прибуттю до США. Перед госпіталізацією 42-річний житель Техасу, який також відвідував Ліберію, контактував із щонайменше 80 людьми, 12-18 із яки могли інфікуватися.

    На сьогоднішній день у країнах Західної Африки жертвами Еболи стали близько 3,4 тисяч людей, всього заразилося майже 7,2 тисяч.

    Спалах лихоманки був зафіксований в лютому цього року в Гвінеї, пізніше вірус поширився на сусідні Сьєрра-Леоне, Ліберію, а також Нігерію. Наприкінці серпня вірус дістався до Демократичної Республіки Конго і Сенегалу.
    Попередній матеріал
    Нуланд закликала Центральну Європу до солідарності з Україною
    Наступний матеріал
    За минулу добу сили АТО знищили 10 терористів і два танки - Селезньов
    Теги:
    Loading...