fd.nl

Американський сенатор пропонує назвати вулицю перед посольством РФ ім'ям Нємцова

  Сенатор від Республіканської партії США Марк Рубіо вніс законопроект про перейменування вулиці перед російським диппредставництвом у Вашингтоні в "Борис Нємцов Плаза"

  Американський сенатор Марко Рубіо у вівторок, 28 лютого, представив на розгляд верхньої палати Конгресу США законопроект про перейменування частини вулиці, навпроти якої знаходиться посольство Росії у Вашингтоні, на честь Бориса Нємцова, повідомляє видання DW.

  У тексті заяви, опублікованому на сайті Марко Рубіо, йдеться, що назва "Борис Нємцов Плаза" буде постійно нагадувати режиму Путіна і російському народу про те, що голоси дисидентів продовжують жити, і що захисників свободи не можна змусити замовкнути".

  У разі схвалення Конгресом законопроекту "Борис Нємцов Плаза" стане новою адресою російського дипломатичного представництва у Сполучених Штатах. "Кожен раз, дивлячись на вуличний покажчик або тисячі листів, що надходять на адресу "Борис Нємцов Плаза, 1", Кремль буде абсолютно чітко усвідомлювати, що залякування і вбивства представників опозиції не залишаться непоміченими", – наголошується в заяві американського сенатора.

  "На згадку про Нємцова і заради всіх росіян, які борються за свої демократичні права, я продовжу працювати над тим, щоб відповідальні за його вбивство були притягнуті до відповідальності", – наголосив Марк Рубіо.

  Попередній матеріал
  У перший день весни Гройсман збирає уряд
  Наступний матеріал
  "Приховані інтереси": у Києві запустили базу даних про бізнес столичних депутатів

  "Борись": У середмісті Києва вшанували пам'ять Бориса Нємцова

  У Москві під час маршу пам'яті Нємцова напали на опозиціонера Касьянова

  Пам'ять Бориса Нємцова в день його народження вшановують у різних містах Росії та світу