sputnik.by

Американські ВПС відреагували на провокацію російських ядерних бомбардувальників Ту-95 біля Японії

  Провокація сталася після того, як Пентагон оголосив, що новий міністр оборони Джеймс Меттіс здійснить свій перший закордонний візит до Японії і Південної Кореї на початку наступного місяця

  Північноамериканське аерокосмічне оборонне командування (НОРАД) підвищило на один ступінь свою боєготовність через провокацію російських ядерних бомбардувальників застарілого зразка Ту-95. Про це повідомив у середу, 25 січня 2017 року, телеканал Fox News із посиланням одразу на два джерела в Пентагоні, пише "Укрінформ"

  "Пара російських бомбардувальників Ту-95 "Ведмідь", здатних нести ядерні заряди, у вівторок облетіла Японію, що спонукало японські збройні сили підняти перехоплювачі, а Північноамериканське аерокосмічне оборонне командування підвищити свою боєготовність", – йдеться в повідомленні.

  Зокрема, боєготовність була переведена з 5 в 4 ступінь. Це означає, що США забезпечують чергування додаткового екіпажу заправника в готовності дозаправки японських винищувачів.

  Телеканал також повідомляє: "Провокація сталася незабаром після того, як Пентагон оголосив, що новий міністр оборони Джеймс Меттіс здійснить свій перший закордонний візит до Японії і Південної Кореї на початку наступного місяця".

  За словами представників Пентагону, російські бомбардувальники залишалися в міжнародному повітряному просторі. Водночас, повідомляється про те, що третій російський Ту-95 злетів з бази у східній частині Росії поблизу Тихого океану, але не облітав Японії. Він здійснював релейний зв'язок між двома іншими бомбардувальниками. Всі три літаки злетіли з аеродрому поблизу міста Анадир на тихоокеанському узбережжі РФ. Вони повернулися на іншу російську авіабазу в районі Українки, неподалік Владивостока. Крім того, повідомляється, що в операції були залучені ще три російських заправники ІЛ-78 та два радіокомунікаційних літаки.

  Попередній матеріал
  У США пішла з життя "ікона телекомедій" та відома співачка
  Наступний матеріал
  Трамп планує урізати фінансування ООН щонайменше на 40% – ЗМІ
  Loading...
  ГУР: Стратегічні бомбардувальники ВМС РФ відпрацювали умовне нанесення ракетно-бомбових ударів у Криму

  ГУР: Стратегічні бомбардувальники ВМС РФ відпрацювали умовне нанесення ракетно-бомбових ударів у Криму

  Міноборони США оприлюднило фото маневрів російського бомбардувальника

  Міноборони США оприлюднило фото маневрів російського бомбардувальника

  Білий дім відреагував на інцидент з бомбардувальниками РФ біля американського есмінця

  Білий дім відреагував на інцидент з бомбардувальниками РФ біля американського есмінця