Американські спецслужби пояснили про необхідність стежити за користувачами Інтернету

  Необхідність стежити за користувачами Інтернету - пояснили американські спецслужби. Програма секретного збору даних Призм - допомогла запобігти багатьом терактам.
  Директор Агенції нацбезпеки США деталей розкритих терористичних змов - не повідомив. Але запевнив:  розвідка робить усе можливе, щоби зберігати баланс між приватним життям користувачів мережі і безпекою держави. Скандал навколо програми Призм спалахнув кілька днів тому. Колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден повідомив пресі, що американська розвідка стежить за користувачами найбільших інтернет-ресурсів, таких як Фейсбук, Гугл, Майкрософт та Еппл. Сам Сноуден - утік зі США до Гонконгу і сподівається, що його звідти не екстрадують.

  Кіт Александр, директор Агенції Національної Безпеки США: "Я не можу повідомити деталі усіх розкритих терактів - вони засекречені. Але запевняю: програма стеження допомогла зупинити підготовку терористичних атак  - десятки разів. Розвідувальні служби готові радше терпіти найгострішу критику, аніж допустити загрозу безпеці країни".

  Попередній матеріал
  У Веб-мані запевняють, що система електронних платежів працює без збоїв
  Наступний матеріал
  У Тунісі засудили 3-х активісток руху "Фемен"
  Теги: