Американські сенатори-республіканці провалили план порятунку автомобільної галузі

  Американські сенатори-республіканці провалили план порятунку автомобільної галузі, запропонований Конгресом. Вони відмовилися виділити авто-виробникам 14 мільярдів доларів.
  Ці гроші мали піти трьом гігантам: Крайслер, Дженерал Моторз та Форд. Тепер компаніям доведеться долати кризу самотужки. Новий план порятунку почнуть обговорювати не раніше наступного року. В американському суспільстві тим часом тривають дебати - чи варто взагалі допомагати галузі за кошт бюджету. Для одних заводи - це робочі місця, але для інших - бездонні діри, які витягають гроші, необхідні для інших сфер. Не додають оптимізму і прогнози фахівців. Зокрема, глава італійського "Фіату" Серджіо Маркіоне вважає, що кризу у Штатах переживе тільки один авто-гігант. В усьому світі, на його думку, залишиться не більше п`яти-шести авто-виробників.

  І через невтішні новини з Америки вже обвалилися азійські фондові ринки. В Гонконгу фінасовий індекс зменшився на 7%. У Токіо - різко упав показник Ніккей, головно - через зменшення курсу долара - до найнижчого рівня за останні 13 років.

  Попередній матеріал
  Платіні: Польща може провести Євро-2012 самостійно
  Наступний матеріал
  Швейцарія долучилася до Шенгенської зони
  Теги:
  Loading...