Американські ринки призупинили падіння

  Американські ринки призупинили падіння. Акції подорожчали одразу у кількох великих компаній. Щоправда, скептики пов`язують покращення із полюванням на дешевину.
  Біржовики скуповують акції, що суттєво подешевшали після триденного спаду. У будь-якому разі, така поведінка свідчить про оптимізм торговців. Невдовзі цінні папери можуть піднятися у ціні ще більше. Надії покладають на зустріч світових лідерів, призначену на ці вихідні. Антикризовий саміт відбудеться у Вашингтоні.

  Головна тема- майбутнє світової фінансової системи. Європейські лідери вимагають її реформи. Зокрема - зменшення ролі долара та підтримку країн, що розвиваються. Натомість Вашингтон - відстоює чинний порядок. Каже - треба боротися із симптомами кризи, а не руйнувати міцний організм світової економіки.

  Джордж Буш, президент: "Це правда, що через кризу постраждали кредитори, фінансові установи та уряд. Але криза аж ніяк не означає провал системи вільних ринків (...) Проблема надто складна, щоб її можна було вирішити під час однієї зустрічі. Тож цей саміт буде лише першим із серії подібних. Ми обговоримо кілька ключових питань: причини кризи,  ефективність наших реакцій, реформування фінансової та регуляторної систем, а також -  те, як реалізувати ці зміни і переконатися, що принципи вільного ринку - досі дієві".
  Попередній матеріал
  ЦРУ: Бен Ладен вже не керує Аль-Каїдою
  Наступний матеріал
  Економіка Європи продовжує спад
  Теги:
  Loading...