5.ua

Американські IT-гіганти долучаються до санкцій проти Росії

  Американські IT- корпорації , а це такі гіганти, як Microsoft, Oracle, Symantec і Hewlett-Packard (HP) приєдналися до санкцій щодо низки російських банків і компаній і можуть повністю припинити співпрацювати з ними, повідомляє видання Газета.Ru з посиланням на джерела в IT-підрозділах двох російських банків.


  Згідно з повідомленням, інформацію про введення санкцій також підтвердив відповідальний секретар комісії Держдуми зі стратегічних інформаційних систем Андрій Чорногоров.

  За даними видання, джерело, близьке до банку "Росія", повідомило, що в банку очікують відключення частини зарубіжного програмного забезпечення "з дня на день". За словами іншого співрозмовника, співробітники Microsoft і Oracle зустрічалися з цього приводу з представником одного з банків, які потрапили під санкції, але поки не стали відключати його від своїх продуктів.

  На цей момент фахівці російських банків в екстреному порядку шукають можливості замінити продукти американських IT-компаній власними розробками чи азійськими.
  Попередній матеріал
  Луганські силовики продовжують утримувати облуправління МВС
  Наступний матеріал
  МВФ оцінив відтік капіталу з Росії у $100 млрд