Американські детективи допоможуть розслідувати теракти в Бельгії

  США скерували детективів ФБР та полісменів з Нью-Йорка до Брюсселя

  Таке рішення Вашингтон ухвалив, бо серед постраждалих є американці. За офіційними даними, жертвами теракту стали дев'ятеро громадян Сполучених Штатів.

  Дедалі більше країн посилюють заходи безпеки після трагедії у Брюсселі. Кількість патрулів охоронців громадського порядку збільшили Італія та Тайвань. Аеропорти, залізничні станції, станції метро Рима, а особливо їх входи та виходи, тепер патрулюють з підвищеною увагою військові з автоматами.

  Спецпризначенці охороняють і головний аеропорт Тайваня. Багажі пасажирів тепер перевіряють не лише через металошукачі. Їх обшукують треновані собаки. У США правоохоронці були змушені евакуювати людей з частини аеропорту у Денвері через загрозу теракту. Після перевірки летовище відновило роботу.

  Коаліція на чолі зі Сполученими Штатами продовжить вражати позиції "Ісламської держави". Про це заявив президент США Барак Обама. За його словами, вибухи у Бельгії стали ще одним нагадуванням про те, що весь світ повинен об'єднатись перед спільною загрозою тероризму.

  "Жодні політичні цілі не можуть бути виправданням вбивств людей. Понад 60 країн, які завдають ударів по позиціях ІД разом із Сполученими Штатами будуть продовжувати це робити. Наші думки та молитви із загиблими та постраждалими",-  заявив Обама.

  Низка терактів у Брюсселі сталася у вівторок вранці, 22 березня. Спершу був подвійний вибух в аеропорту. Його будівля частково пошкоджена, загорівся один із терміналів. Вже за годину інший вибух пролунав у метро неподалік штаб-квартири ЄС. У країні оголосили найвищий рівень терористичної загрози. Посилили безпеку і більшість європейських країн. Відповідальність за теракти на себе взяло терористичне угруповання "Ісламська держава".

  Попередній матеріал
  Світ вшановує пам'ять жертв терактів у Брюсселі
  Наступний матеріал
  Керрі наголосить на негайному звільненні Савченко під час візиту до Москви

  Світ вшановує пам'ять жертв терактів у Брюсселі

  Міністр охорони здоров'я Бельгії: в брюссельських терактах загинула 31 людина

  Жириновський: Росії вигідні теракти в Європі

  У Бельгії після терактів у Брюсселі евакуюють дві АЕС