Американське ТБ й досі оговтується від страйку сценаристів

  Найгіршим за всю історію телебачення, називають цей сезон американські телекомпанії. Вони досі не можуть оговтатися після нещодавнього страйку сценаристів. Поки майстри пера бастували, рейтинги програм неухильно падали.
  Телевіійникам доводилося випускати в ефір старі передачі, адже писати сценарії для нового продукту було нікому. Автори відмовлялися працювати, вимагаючи перегляду тарифів на оплату праці. Рятували продюсерів лише реаліті-шоу, котрі не потребували особливої роботи над сценарієм. Адже сюжет розгортався у прямому ефірі. На тлі такого творчого дефіциту деякі реаліті-шоу навіть стрімко підвищили свої рейтинги. Нині розважальним передачам і ток-шоу доводиться знову виборювати любов свого глядача.

  Джеймс Гібберд, видавець: "Коли страйк сценаристів завершився, всі зосередилися лише на одному: які шоу ми можемо якнайшвидше повернути назад в ефір. І яку маркетингову стратегію застосувати? Зараз масово скуповуються місця для реклами на біґбордах та в телеефірі. Треба нагадати телеглядачам, що продукт знову повертається".
  Попередній матеріал
  Суд скасував рішення про проголошення Севастополя територією без НАТО
  Наступний матеріал
  Білий дім не вважає позицію НАТО щодо України і Грузії провалом США
  Теги:
  Loading...