Альтернативні вибори президента США проводить виробник цукерок у Франції [відео]

  Альтернативні вибори президента США проводить виробник цукерок у Франції. Переможця визначають любителі шоколаду на спеціальному сайті. Голосувати можуть громадяни будь-якої країни світу. За останніми даними, в шоколадних виборах упевнено лідирує Барак Обама.

  Кого ласуни бачать наступним американським президентом Обаму чи Ромні? - вирішив довідатися француз Ерік Монтерра. Його шоколадна фабрика спеціально до виборів у США випустила серію цукерок із зображеннями претендентів на посаду американскього глави. Шоколатьє пропонує голосувати після дегустації ласощів. Під проект він навіть запустив спеціальний сайт. Заклик шоколадних виборів - віддай голос за свого кандидата, нехай програє шоколад!

  Ерік Монтерра, власник шоколадної фабрики: "Нашому голосуванню можна довіряти, адже під час французьких виборів результати, що отримали ми, були дуже близькими до офіційних".

  Основна відмінність шоколадних виборів президента від справжніх у тому, що свій голос за Ромні чи Обаму може віддати будь-хто на Землі, що має вихід в Інтернет. І хоча до виборів у США залишилося 22 дні, голосування у Франції вже розпочалося. Вербування виборців проводиться у серці Парижа - під Ейфелевою вежею. Найактивніші учасники акції - туристи.

  Річард Ґрінхілл: "Політичні погляди Обами ближчі простій людині, а не великому бізнесу, який захищає отой хлопець".

  У смачному голосуванні беруть участь і американські туристи та майбутні виборці.

  Дівчина: "Це гарна ідея, мені подобається концепція".

  На цей час в альтернативних виборах лідирує чинний президент Барак Обама з відривом у шістдесят вісім відсотків. Цукерки із зображенням кандидата від республіканської партії прийшлися до смаку лише чотирьом відсоткам ласунів, що взяли участь у смачному волевиявленні. Ці дані відрізняються від результатів останніх соцопитувань американських виборців, які вказують на рівні шанси на перемогу для обох кандидатів.

  Мирослава Пеца, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Український миротворець загинув у ДТП в Ліберії
  Наступний матеріал
  Найкращим боксером року визнали українця Усика
  Теги: