"Альфа" готова почати боротьбу з піратами

  Спецпідрозділ СБУ "Альфа" готовий почати боротьбу з піратами в Аденській затоці уже за кілька днів після того, як Верховна Рада ухвалить відповідне рішення.
  За словами керівника спецслужби Валентина Наливайченка, група з 25 бійців уже укомплектована альфівцями з Києва та Дніпропетровська. Спеціально для місії в Сомалі для спецпризначенців закупили  нову снайперську зброю. Голова СБУ повідомив, що законопроект про відправлення українського підрозділу в небезпечні води вже підготували. Тепер Президент має внсти його на розгляд, а депутати ухвалити. Планується, що бійці Альфи базуватимуться на суходолі в Кенії або Сомалі. Їх змінюватимуть інші альфівці, які прибуватимуть з України під час ротацій.

  Валентин Наливайченко, Голова СБУ: "Як тільки Верховна Рада ухвалює рішення, нам достатньо декількох днів. Авіатранпорт, прибути в тут точку, де ми вже були в Кенії або поблизу в іншій країні. І розгортатися на тих суднах, які ми будемо погоджувати з нашими парнерами в рамках операції "Аталанта". Якщо ні - окрема операція - то будуть ті судна, де знаходяться моряки, за рішенням української сторони, погоджені з кенійськими властями".

  Попередній матеріал
  У Польщі пограбували музей Освенцим
  Наступний матеріал
  Звільнено чоловіка, що провів 35 років за ґратами за злочин, якого не чинив
  Теги: