Кадр із відео smh.com.au

Активісти закидали яйцями президента Чехії, однак потрапили у президента Німеччини

  У Празі напередодні пройшли офіційні заходи, присвячені 25-річчю "Оксамитової революції" у Чехії та Словаччині. Однак вони не обійшлися без масових протестів проти президента Чехії Мілоша Земана.


  Як передає Agence France-Presse, в історичному центрі Праги в понеділок зібралися тисячі демонстрантів, які тримали високо в руках "червоні картки" для Земана.

  Активісти кидали у бік президента яйця, помідори та яблука. Однак одне із яєць потрапило у скроню президенту Німеччини Йоахіму Гауку, який був гостем на заході.

  За словами представника посольства Німеччини, до Гайку долетів лише "дуже маленький шматочок". Він був вражений, але не відмовився від участі в офіційній програмі.

  "Вибачте, пане президенте, це яйце призначалося мені, а не вам", - відреагував на ситуацію Мілош Земан.

  Причиною маосвих протестів стало зневажливе висловлювання президента про студентської демонстрації 17 листопада 1989, жорстокий розгін якої послужив поштовхом до "Оксамитової революції".

  Окрім того, чехи обурені проросійською політикою Земана. ЯК зазначає Reuters, демонстранти несли у руках плакати "Ми не хочемо бути колонією Росії".
  Попередній матеріал
  СБУ затримала у Харкові бойовиків, які скоїли теракт у пабі "Стіна"
  Наступний матеріал
  Господарський суд Києва повернув велотрек "Авангард" у державну власність
  Loading...