Активістам ультраправої партії "Золотий світанок" у Греції - не дозволили роздавати на вулиці їжу

  Активістам ультраправої партії "Золотий світанок" у Греції - не дозволили роздавати на вулиці їжу. Поліція - змусила перенести акцію до штаб-квартири.

  Невдоволення влади викликало те, що роздавати продуктові пайки напередодні Великодня партійці планували - лише грекам. "Золотий  світанок" - активно бореться з імігрантами й таким чином - хотів підтримати місцеве населення. Тож сотні людей - рушили до центрального офісу партії. Там в обмін на демонстрацію грецького паспорту - роздавали пакети з картоплею, яйця, баранину та солодощі. "Золотий світанок" - виступає за повне виселення з Греції імігрантів. На хвилі поглиблення економічної кризи - партія стрімко набирає популярність. На останніх виборах - отримала 7 відсотків голосів.

  Христос Паппас, член парламенту від "Золотого світанку": "Ми організували абсолютно легальну акцію з роздавання їжі в центрі Афін. Хотіли допомогти містянам відсвяткувати Великдень. Мер Афін вигнав нас, він вважає, що Синтагма - лише для іммігрантів та анархістів. Але ми незгодні - площа належить грекам".

  Георгіос, пенсіонер: "Цьогоріч я не можу собі дозволити купити щось смачне на Великдень, тож прийшов сюди. Я не знаю, чи раді люди цій акції, мені - сумно. Не думав, що колись мені не вистачатиме грошей на їжу".

  Попередній матеріал
  Шевченко: Канал ТВі тепер не буде постійно критикувати владу
  Наступний матеріал
  Аварія на залізниці в Сербії
  Теги:
  Loading...