Акціонери "ТЕПКО" зібралися разом уперше від часу аварії на "Фукусіма-1"

  Акціонери японської компанії "ТЕПКО" зібралися разом уперше від часу аварії на АЕС "Фукусіма-1". Протягом шести годин вони вирішували майбутнє найбільшої енергетичної компанії країни. Постановили - "ТЕПКО" і надалі займатиметься атомною енергетикою, попри усі проблеми з "підшефною" Фукусімою.

  Рекордна кількість акціонерів компанії "Тепко" - майже 9,5 тисяч - зібралися в одному з токійських готелів. У конференц-залі навіть не вистачило місця для всіх охочих. Стежили за зустріччю - в холах і коридорах, по телевізорах.

  Цукехіша Кацумата, голова компанії "Тепко": "Від свого імені і всього керівництва компанії вибачаюся за усі неприємності, завдані стільком людям".

  Але не за вибаченнями прийшли акціонери. Хочуть знати: "Яке майбутнє в їхніх інвестицій?" Від часу аварії акції Тепко знецінилися удесятеро. Запитують: "Чи не відмовитися від атомної енергії узагалі?"

  Після шести годин обговорень акціонери постановили: атомну енергію залишити, раду правління переобрати.

  Суміко Окада, акціонер "Тепко": "Ця компанія виробляє дешеву та безпечну енергію. Провина не лише на ній, а й на усій атомній політиці нашого уряду".

  Обговорили на зборах і поточну ситуацію на аварійній АЕС. Звідти продовжує витікати радіоактивна вода. Лише сьогодні до океану потрапили 15 тонн. Навіть за оптимістичними прогнозами керівництва "Тепко" - ситуація стабілізується не раніше середини липня.

  За останні три місяці - внаслідок аварії на АЕС - 85 тисяч японців були змушені виїхати зі своїх помешкань. Вони досі живуть в тимчасових притулках. Нове постійне житло їм будуватимуть коштом держави.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Перший корабель "Флотилії свободи" вирушив із Греції
  Наступний матеріал
  Міжнародний кримінальний суд вважає, що лівійці мають самі арештувати Каддафі
  Теги: