Акціонери Chrysler не узгодили варіант порятунку компанії

  Безвихідь Chrysler. Акціонери автомобільної компанії не змогли між собою домовитися, як саме вивести піжприємство із затяжної кризи. Врятувати корпорацію та зберегти мільйони робочих місць може угода з італійським Fiat.

  За свою підтримку італійці отримають 15 відсотків акцій Chrysler - не заплативши за них ні цента. Fiat за це обіцяє доступ до своїх розробок. Це дасть змогу швидше перейти до виготовлення дешевеших та економічніших авто. Про негаразди в детройтській трійкці - Chrysler, General Motors і Ford - говорять вже давно. Аналітики сходяться на думці, що остаточне банкрутство хоча б для одного з них - потягне у прірву ініші компанії. Це означатиме, що без роботи залишаться близько трьох мільйонів людей.

  Барак Обама, президент США: "Сподіваюся, що угоду між Fiat і Chrysler таки укладуть. Деталі поки що не узгоджені, і я не буду забігати наперед. Але хочу вам сказати, що зараз оптимізму у мене набагато більше, ніж раніше".

  Аарон Брагман, аналітик: "Якщо дійде до закриття підприємств, то постраждає не лише Детройт. Ми повинні розуміти, що автоіндустрія - це не лише виробники авто чи інженери. Це дилери і також ще багато людей, які дотичні до галузі. Немає такого міста у США, де б не постраждали люди, коли підприємства закривають".

  Попередній матеріал
  Спроба замаху на королівську родину Нідерландів
  Наступний матеріал
  Світова організація охорони здоров`я відмовляється від терміну "свинячий грип"
  Теги:
  Loading...