Акцію на підтримку екологів з судна «Арктик Санрайс» влаштували у Парижі

  Акцію на підтримку екологів з судна «Арктик Санрайс» влаштували у Парижі. Участь у ній взяли кілька сотень людей з десятка неурядових організацій.

   

  Низка активістів - на знак протесту зачинилася у саморобній клітці. Інші - тримали плакати з вимогами до Росії негайно звільнити затриманих. Протестувальники закликали заступитися за бранців прем’єра Франції Жана Марка Еро, який зараз перебуває з візитом у Москві. Нагадаємо, судно Грінпісу Арктик Санрайз з 30ма людьми на борту російські силовики  затримали у Баренцовому морі  півтора місяці тому. Активісти намагалися влаштувати протест на  буровій платформі, що належить «Газпрому». Спочатку Росія звинуватила екологів у піратстві, а минулого тижня - обвинувачення перекваліфікували на хуліганство. За це загрожує до 7 років за ґратами.  

  Жан-Франсуа Жульяр, директор французького відділу «Грінпіс»: «Обвинувачення, висунуті затриманим екологам - просто абсурдні. Складається враження, що російська влада шукає будь-який привід, щоби не відпустити активістів. Спочатку їм закидали зберігання наркотиків, потому - піратство, зараз хуліганство. Але наші активісти не здійснили нічого протизаконного, вони лише намагалися влаштувати мирний протест».

  Попередній матеріал
  Ключова умова для проведення мирної конференції по Сирії в Женеві - участь в ній сирійських повстанців
  Наступний матеріал
  У Луганську стартував Міжнародний фестиваль циркового мистецтва серед молоді [відео]
  Теги:
  Loading...