Акція "Захопити Уол-Стріт" відбулася в країнах Азії

    Протестні настрої Америки підтримали у десятках країн світу. Активісти з Китаю, Філіпін та Японії пройшлися вулицями міста протестуючи проти жадібності корпорацій. Акцію також підтримали австралійський Мельбурн та Сідней. У Новій Зеландії у центрі столиці на протест зібралися тисячі людей. На офіційному сайті американського руху запевняють - сьогодні у акції "Захопити Уол-стріт" візьме участь понад вісімдесят країн світу.

    "Захопити Уол-стріт" тепер прагнуть десятки країн світу. Американський стихійний рух докотився до таких держав як Китай, Філіпіни, Тайвань, Австралія та багато інших. У Токіо вулицями міста пройшлися сотні противників великих корпорацій. Не забули японці і про внутрішньодержавні проблеми. Гасла про заборону атомних електростанцій не перестають лунати відтоді як на АЕС Фукусіма сталася аварія.

    Йошикацу Кога, японський протестувальник: "Я виступаю проти соціальної нерівності та бідності і повністю підтримую рух американських протестувальників. А на додачу - прагну привернути увагу нашої влади ще й до проблем атомної енергетики".

    У Сеулі, протестуючи проти фінансової політики держави, активісти прийшли із гаслами "Ми 99 - відсотків Південної Кореї". Їхні вимоги подібні до американських - гідна зарплата для середнього класу.

    Ан Джин Геол, корейський протестувальник: "Уряд і фінансові ринки грабують людей. Ми тут, щоб об`єднатися з громадянами світу. Ми закликаємо владу відмовитися від політики підтримки багатих конгломератів, великих банків і фінансових спекулянтів".

    А от у індонезійській Джакарті протестують проти США. За словами активістів , система імперіалізму цієї країни  і є головною світовою проблемою та причиною обурення американців. Більше сотні людей протестують також під тайванською фондовою біржею. Ріст економіки країни, про який так багато розповідає тайванська влада, не позначився на громадянах - стверджують активісти.   

    Ву Мінг-Хсуан, тайванський протестувальник: "Я працюю по 12 годин на день. Моя робота починається щойно я прокидаюсь, і закінчується, коли лягаю спати. Але я не отримую гідну плату, всі гроші держава віддає великим компаніям. А я тим часом навіть не можу подумати про те, щоб завести родину, бо не зможу прогодувати своїх дітей".

    Акція, що надихнула весь світ на протести, розпочалася у США три тижні тому. 17 вересня учасники руху "Захопити Вол-стрит" розбили наметове містечко поряд із будівлею Нью-Йоркської фондової біржі. Таким чином вони виступають проти економічної політики влади, засилля корпорацій і корумпованих фінансистів.

    Попередній матеріал
    Сторічний британець встановив рекорд із пробігу спринтерської дистанції
    Наступний матеріал
    Масові сутички у протестувальників з правоохоронями у Римі
    Теги: