5.ua

Акція протесту освітян у Ріо-де-Жанейро переросла у сутички з поліцією

  Кулаками, а не лекціями, боротися за майбутнє державної освіти взялися бразильські вчителі. Акція протесту освітян у Ріо-де-Жанейро переросла у сутички з поліцією.

  Сотні мітингарів зібралися перед будівлею міської адміністрації. Там місцеві законодавці саме розглядали нові освітні реформи, зокрема зміну системи пільг для педагогів і збільшення робочих годин. Демонстранти вимагали відмовитися від цих планів, а також підвищити зарплати і поліпшити соцзабезпечення. Найактивніші протестувальники закидали камінням поліцейських, що оточили будівлю. Правоохоронці відповіли сльозогінним газом та гумовими кийками. Поранень зазнали щонайменше п'ятнадцятеро людей. Нагадаємо, протести вчителів тривають у Бразилії вже понад півтора місяці. Попри це, відмовлятися від планів освітніх реформ влада не збирається.

  Флавія Родрігес, вчитель: «Ми у відчаї, бо страйкуємо вже майже п’ятдесят днів, а влада не бажає почути наші вимоги. Усі мирні методи боротьби - ми вже вичерпали, а терпіти зневажливе ставлення можновладців до освітян більше несила».

   

  Попередній матеріал
  Конгрес США не спромігся розблокувати фінансування держустанов
  Наступний матеріал
  Удальцову продовжили домашній арешт