Акція протесту біля американського посольства у столиці Бахрейну

  Кількасот людей зібралися на акцію протесту біля американського посольства у столиці Бахрейну. Вони незадоволені недостатньою підтримкою уряду США шиїтської опозиції.

  Протестувальники вимагали від Вашингтона - розірвати відносини з "диктаторським режимом". Шиїти вважають - вони не отримують такої ж підтримки, як опозиціонери в Тунісі та Єгипті. Офіційний Бахрейн має міцні зв`язки зі США. У країні розташована база американського флоту. Водночас принц Бахрейну закликав шиїтів утриматися від ескалації конфлікту. Він зазначив - влада відкрита до діалогу та компромісів. Король Бахрейну Хамад наказав створити 20 тисяч робочих місць у Міністерстві внутрішніх справ, а також запровадити додаткові посади в інших держструктурах.

  Учасник акції: "Ми прийшли сюди, щоби передати чітке послання адміністрації США. Вона не повинна співпрацювати або допомагати диктаторським режимам".

  Людовік Худ, представник посольства США в Бахрейні:"Посольство в Бахрейні щодня має справу з різними громадянськими та політичними факторами. Ми вважаємо, що переговори - єдиний шлях вирішення непорозумінь".

  Попередній матеріал
  Глава Пентагону прибув до Афганістану
  Наступний матеріал
  Операцію на щелепі зробили Берлусконі
  Теги:
  Loading...