Ахмадінежад знову спровокував скандал на Генасамблеї ООН

  Президент Ірану знову спровокував скандал на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку. Махмуд Ахмадінежад уже третій рік поспіль змушує делегації покидати зал засідань. Цього разу представники західних країн не витримали висловлювань іранського чільника, коли той звинуватив американську владу в організації терактів 11-го вересня.

  Махмуд Ахмадінежад, президент Ірану: «Атаку терористів організували в американській владі, щоби відволікти увагу суспільства від спаду економіки і усталити вплив на Близькому Сході задля рятування сіоністського режиму. Більшість американців, а також  люди та політики в інших країнах світу схиляються до такої думки.»

  Щойно відлунали слова іранського президента, як уся американська делегація, а за нею і представники делегацій країн Євросоюзу, Канади та Австралії демонстративно вийшли з зали. Вони вже не почули заклику Махмуда Ахмадінежажа щодо діалогу з ядерної тематики. У держдепартаменті США назвали вислови глави Ірану мерзенними й огидними. Після обміну такими заявами – сісти за стіл перемов щодо ядерної проблеми обом сторонам буде не просто – зазначають політологи.

  Попередній матеріал
  Члени ЦВК: чесні вибори під загрозою
  Наступний матеріал
  Дипломата з Нікарагуа знайшли у Нью-Йорку з перерізаним горлом
  Теги: