"Айк" наближається до Техасу (РОЗШИРЕНО)

  Першою жертвою буревію "Айк" у Сполучених Штатах став 19-ти річний юнак. Його змило шестиметровою хвилею у море - навіть тіла рятувальникам розшукати не вдалося. Хоча сам ураган до узбережжя Техасу ще й не дійшов - вирує поки над Месиканською затокою. Чекають його на суші - ближче до вечора.
  Потужний "Айк" наближається до американського штату Техас. Майже усіх місцевих мешканців евакуювали. Тим, що побажали залишитися – рекомендували не виходити без потреби з дому, не користуватися авто та не виходити на узбережжя. Та попри перестороги одна людина загинула - юнака просто змило у море. За останніми даними, буревій тільки набирає сили, швидкість вітру в центрі стихії вже перевищила 177 кілометрів за годину.

  Майкл Чертоф, секретар служби внутрішньої безпеки: "Розмір, потужність та шлях, яким пройде ураган, дає всі підстави вважати, що його наслідки можуть бути катастрофічними для жителів узбережжя Техасу та Луізіани".

  Хорхе Тревіно, поліцейський: "Буде час, коли на допомогу доведеться чекати кілька годин - ми просто не зможемо прибути швидше. Втішає тільки те, що ми зробили все можливе, щоб попередити людей про небезпеку".

  Стихія небезпечна не лише через сильний вітер, а й через потужні зливи. Під загрозою затоплення у штаті – більше ста тисяч будинків. Рятувальники продовжують обходити домівки та пропонувати місцевим переїхати до безпечнішого місця.

  Марк Флін, місцевий мешканець: "Ми вирішили залишитися і купити про всяк випадок човен. Ми боїмося, що буде повінь і тому треба до неї готуватися, купити усі необхідні речі".

  Кріс Келлі, місцевий мешканець: "Я живу на другому поверсі, і, може, до мого помешкання вода не дійде. Мені дуже моторошно, але свій будинок я не залишу".

  До штату вже прибули більше трьох тисяч рятувальників національної гвардії, різні організації прислали техасцям харчі, воду та генератори світла. Очікується, що "Айк" досягне Техасу сьогодні ввечері. Місцеві кажуть, що востаннє така негода вирувала більше півстоліття тому.
  Попередній матеріал
  День міста відзначає Дніпропетровськ
  Наступний матеріал
  Теракт в Іраку - 32 людини загинули
  Теги:
  Loading...