twitter.com

Агенти Кремля в Twitter відвертали увагу від негативних новин про Трампа – AP

Йдеться про президентські вибори 2016 року в США

Агенти Кремля відвертали увагу американців від негативних новин про Дональда Трампа у Twitter під час президентських виборів 2016 року в США, передає "5 канал". Згідно з розслідуванням агенції Associated Press, російські спецслужби створили кілька фейкових акаунтів у соцмережі і публікували скандальну інформацію про електронні листи Гілларі Клінтон – головного конкурента Трампа в президентських перегонах.

Свою діяльність підставні акаунти продовжували протягом усієї передвиборної кампанії. Масштаби російського вторгнення у вибори США стали причиною кримінального розслідування. Його ініціатори розглядають ймовірність змови між штабом Дональда Трампа та Кремлем. У зв'язку з цим вже провели допит кількох соратників чинного президента США.

"Наша агенція проаналізувала близько 36 тис. твітів, які були пов'язані з росіянами під час виборів 2016 року. Суть полягає в тому, що вони мали особливий вплив на президентську кампанію. Негативна інформація про Дональда Трампа у цих акаунтах активно приховувалась. Вони намагались переорієнтувати критику на Гілларі Клінтон. Наші висновки збігаються з підозрами ЦРУ та ФБР щодо запуску широкомасштабної кіберкампанії росіянами, яка підірвала авторитет кандидата Гілларі Клінтон і допомогла Дональду Трампу здобути перемогу", – зазначив представник Associated Press Чад Дей.

Дивіться також фотогалерею:

"Відверта і дуже позитивна": Друга заокеанська зустріч Порошенка і Трампа у фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Операція "Мігрант": у Запоріжжі поліція затримала злочинну групу іноземців
Наступний матеріал
Окрема зустріч Трампа з Путіним у В'єтнамі не планується
Loading...