Афіни відвідали інспектори "трійки" МВФ

  Візит кредиторів. Афіни відвідали інспектори так званої "трійки" МВФ, європейського центробанку та єврокомісії. Разом із ними прибув - і Жозе Мануель Баррозу.

  Голова Єврокомісії обговорив з грецьким прем`єром Самарасом - політичну та економічну ситуацію в країні. Це - перший за три роки візит керівника виконавчого органу ЄС до грецької столиці. Він співпав з ухваленням урядом чергового плану бюджетної економії. Заощадити збираються - 11,5 мільярдів євро. Аналітики пояснюють такий крок рішучим бажанням грецької влади залишитися у зоні євро. Як європейські кредитори оцінюють зусилля греків стане відомо у вересні. Якщо "трійка" визнає запроваджені заходи достатніми Афінам нададуть черговий транш кредиту у понад 30 мільярдів євро.

  Жозе Мануель Баррозу, голова Єврокомісії: "Ключове слово для Афін зараз діяти, діяти і ще раз діяти. Необхідно досягати намічених результатів. Щоби зберегти довіру європейських та міжнародних партнерів необхідно не зволікати, а рішуче виконувати взяті на себе зобов`язання. Заяв не достатньо, потрібні дії. І за результатами моєї зустрічі з грецьким прем`єр-міністром Самарасом можна бути впевненим, що усе необхідне - буде зроблено. І Єврокомісія підтримає Грецію і допоможе їй залишитися у єдиній європейській родині та у зоні євро".

  Попередній матеріал
  Активістку акції проти "мовного закону" під Українським домом побили у власній квартирі
  Наступний матеріал
  Масштабна пожежа у Нью-Йорку
  Теги: