Адвокати Брейвіка наполягають на його осудності

  Адвокати норвезького терориста Андерса Брейвіка наполягають на його осудності. Вони доводять, що обвинувачуваний свідомо здійснив теракти, і вимагають від суддів посадити або відпустити його, але не відправляти до психлікарні.
  На сьогоднішньому засіданні - останнім перед виголошенням вироку - захист, як передбачають правила, просив про виправдання. Виступив на процесі і сам Брейвік. Він заявив, що історія виправдає його вчинки. Три десятки родичів загиблих на знак протесту вийшли із зали суду під час цієї промови. Прокурори вважають Брейвіка психічно хворим.

  Торік 22-го липня Брейвік здійснив вибух в урядовому кварталі Осло і розстріляв молодіжний табір на острові Утойя. Загинуло 77 людей, більше двох сотень були поранені. Вирок має бути оголошений 24 серпня.

  Ескіль Педерсен, лідер молодіжного крила партії Праці: "Звичайно, він психічно хворий. Не можна убити 77 осіб і бути здоровим. Чи є Брейвік кримінально відповідальним - це вже вирішить суд. Очевидно єдине - попри питання психічного здоров’я, у цьому злочині були політичні мотиви".
  Попередній матеріал
  В Умані вшанували пам`ять в’язнів концтабору "Шталаг-349" [відео]
  Наступний матеріал
  Засновник "Вікілікс" дав ексклюзивне інтерв’ю австралійському радіо
  Теги: