5.ua

Адвокат Зейналова готує апеляцію на рішення суду

   

  До десятого грудня заарештували громадянина Азербайджану - Орхана Зейналова, підозрюваного у вбивстві 25-річного москвича Єгора Щербакова. Суд повністю задовольнив прохання прокурорів. Вони заявили, що Зейналова потрібно утримувати під вартою, адже йому інкриміновано скоєння тяжкого злочину, а в момент затримання він переховувався від поліції і не мав постійної роботи.

  Суддя: «Суд пришел к выводу, что оснований для выбора более мягкого вида предварительной меры пресечения - нет. Суд постановляет оставить Орхана Зейналова под стражей на весь период предварительного следствия - до 10 декабря 2013-го года».

  Посольство Азербайджану відправило в Міністерство закордонних справ Росії ноту щодо кримінальної справи проти Зейналова. Баку вимагає у Москви допустити до підозрюваного консула та забезпечити неупереджений судовий процес. Адвокат заарештованого після засідання заявив, що під час слухання вже відбулися порушення.

  Віктор Анікушкін, адвокат Орхана Зейналова: «Мы просили суд отстрочить рассмотрение прошения об аресте, поскольку не успели подать все необходимые доказательтсва. Суд своим однобоким решением нарушил принцип состязательности сторон. Поэтому мы, безусловно, обжалуем это решение».

  У справі про вбивство 25-річного мешканця московського району Західне Бірюльово й, відповідно, обвинувачень проти Зейналова, у журналістів уже виникло кілька запитань, які правоохоронці поки що залишають без відповідей. Одна з найголовніших неузгодженостей - чому затриманого садять у гелікоптер марки «Мі-8 АМТ», а коли його привозять до міністра внутрішніх справ Росії Володимира Колокольцева, то виводять з гелікоптера «Ка-226». Це відео ЗМІ надала прес-служба самого правоохоронного відомства. Процес перевезення правоохоронці подавали як безперервний. Але, очевидно, що, принаймні одна зупинка для пересадки все ж була. Інше питання стосується дівчини, домагання до якої, з боку зловмисника перед убивством Щербакова, зафіксувала камера спостереження. Вона зайшла в той же під’їзд, де мешкала жертва нападу, але досі її свідчення не оприлюднені.

  Олександр Войтко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Ахметов поділився рецептом приваблення в Україну закордонних інвесторів
  Наступний матеріал
  Дайджест міжнародних новин за 17 жовтня
  Теги:
  Loading...