Адманістрація "Райкерс-Айленд" побоюється, що Стросс-Кан може вкоротити собі віку

  Чільник міжнародного валютного фонду - під особливим наглядом у нью-йоркській тюрмі "Райкерс-Айленд". Адміністрація закладу побоюється, що він може вкоротити собі віку. Тим часом повідомляють і про тяжку психологічну травму покоївки, яка начебто постраждала від Домініка Стросс-Кана. Сторони процесу збирають докази й готуються до початку судових слухань, призначених на 20 травня.

  Щонайменше, раз на півгодини перевіряють стан Домініка Стросс-Кана охоронці нью-йоркської в`язниці "Райкерс-Айленд". Під час останнього огляду тюремні психологи виявили у чільника МВФ суїцидальні настрої. Напередодні йому висунули звинувачення за сімома статтями кримінального кодексу Сполучених Штатів. Серед них - спроба згвалтування, сексуальні домагання та незаконне позбавлення волі. 

  Норман Сібрук, представник тюремного комплексу: "Після стандартного огляду наші медики ухвалили рішення взяти Стросс-Кана під особливий нагляд. Тепер охоронці спостерігають за ним двадцять чотири години на добу. Підсудний не отримує якогось спеціального лікування. В тюрмі він має можливість дивитися телевізор і зустрічатися з відвідувачами".

  Поганий психологічний стан і у покоївки, яка заявила на Стросс-Кана в поліцію. Про це повідомив її адвокат. Він зазначив, що повністю довіряє своїй клієнтці, оскільки її покази є детальними, логічними та переконливими. Юрист також зазначив - жінка приїхала до Сполучених Штатів з Гвінеї сім років тому й за цей час не здійснила жодного правопорушення. Вона має неповнолітню дочку.

  Джефрі Шапіро, адвокат постраждалої: "В цій історії не має жодного факту, який би виправдовував Стросс-Кана. Все вказує на сексуальні домагання підсудного до працівниці готелю. Моя клієнтка навіть не знала прізвища особи, на яку заявила в поліцію. Стросс-Кана вона впізнала під час офіційної процедури у відділку".

  Лідери Соціалістичної партії Франції засудили і назвали принизливим показ у телеефірі закутого в кайданки Стросс-Кана у залі суду. Вони закликали громадськість дотримуватися презумпції невинуватості підсудного. Від соціалістів чільник МВФ планував балотуватися на виборах президента Франції наступного року. Міністр фінансів США Тімоті Гайтнер у свою чергу закликав МВФ призначити тимчасову заміну Стросс-Кану, оскільки він не може виконувати свої обов`язки. В установі заяву поки що не прокоментували і повідомили, що стежать за розвитком ситуації.

  Олександр Войтко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Столична влада домовилася про демонтаж кіосків ринку "Лісовий"
  Наступний матеріал
  Аль-Каїда отримала тимчасового ватажка
  Теги: