9 людей за один день загинули від рук серійного вбивці у США

  9 людей за один день загинули від рук серійного вбивці у США. Нападник проїхав містами штату Алабама, вбиваючи випадкових перехожих. Під час переслідування поліцією злочинець наклав на себе руки.

  Серед загиблих - дружина та дочка заступника шерифа поліції. Правоохоронці кажуть - у нападника не було жодних мотивів вбивати саме цих людей. Тому експерти  вважають, що вбивця діяв спонтанно. Такі трагедії стаються у США дедалі частіше. Перед минулим Різдвом нападник, перевдягнений на Санта-Клауса та озброєний вогнемеметом влаштував пожежу на родинній вечірці - тоді загинуло 9 людей. У квітні 2007-го в університеті штату Вірджинія озброєний студент забрав життя 32-х людей. У США дедалі частіше лунають заклики заборонити чи хоча б обмежити право на володіння вогнепальною зброєю. Втім, багато американців вважають - таке обмеження стане зазіханням на їхні свободи.

  Люди: "О, так, ми бачили його, коли він проходив повз. Потім ми почули постріли. Поліція прибула дуже швидко і усе оточила".

  Грег Вард, шериф: "Ви знаєте, у мене молодий заступник, у якого щойно... Я не можу зрозуміти чому?.. Він тільки що втратив свою дружину та півторарічну доньку. Його тримісячна дитина також постраждала від осколків кулі. Це майже неможливо зрозуміти, чому такі речі відбуваються".

  Попередній матеріал
  Тарасюк висуне низку умов Ющенку, якщо останній запропонує йому очолити МЗС
  Наступний матеріал
  Від сильних снігопадів потерпають північні штати США
  Теги:
  Loading...