70 років виповнилося би сьогодні Джону Леннону [репортаж, відео]

  Він прожив лише 40 - але встиг назавжди увійти до світової історії музики. Мільйони фанатів готувалися до ювілею Леннона в усіх куточках світу. В Києві - його пам`ять вшановують концертом і кінопоказом. У Нью-Йорку - спогадами друзів і колег.

  У Нью-Йорку Джона Леннона вважають своїм. Байдуже, що він народився в англійському Ліверпулі і більшість життя прожив за океаном. Американці любили The Beatles та прийняли співака після виходу з гурту. Яким був Леннон до Сполучених Штатів, у ювілей їм нагадує фото-виставка. На світлинах - маленький хлопчик і музикант-початківець.

  Майбутній співзасновник Бітлз не помістився на цій фотографії. Але знайомство відбулося і юнаки почали грати разом. 

  На цьому етапі фото-виставка завершується, а Джон Леннон залишає Ліверпуль. Попереду у The Beatles - шалений успіх. "Популярніші за Христа" - сказав про себе й товаришів Леннон у середині 60-тих. За ці слова - поплатився частиною американських фанатів, але згодом - уже після розвалу The Beatles і одруження з Йоко Оно - саме у США співак знайшов новий дім.

  Від 71-го, коли співак оселився в Нью-Йорку, він більше ніколи не повертався до Британії. В Сполучених Штатах Леннон прославився як майстер шокувати публіку і борець за мир. Саме там він написав найвідомішу свою пісню "Імеджин". Помер Джон Леннон у Нью-Йорку, від кулі божевільного фаната. Музиканту було рівно 40 років.

  Попередній матеріал
  У Хорватії відкрили Музей розбитих сердець [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Британець виграв у лотерею 130 млн євро
  Теги: