6 людей загинули під час повеней у США (РОЗШИРЕНО)

  6-ро людей загинули під час повеней у США. На південному сході країни вода у річках піднялася більш як на півметра. Сильні дощі стали несподіванкою для влади штату Джорджія, бо попередні 2 роки регіон потерпав від посухи.

  Владі штату Джорджия довелося евакуювати ціле місто. Півтори тисячі людей були вимушені залишити домівки після того як стало відомо, що існує небезпека прориву плотини на річці. Працівники Червоного хреста облаштували наметове містечко для тих, хто позбувся даху над головою.

  Бенджамін Перрі, мер міста Тріон: "Щось подібне було 20 років тому. Тоді говорили, що такі повені трапляються раз на 100 років. Я навіть не знаю що буде тепер, але можу напевно сказати - цьогоріч повінь точно не менша".

  Ламар Канада, окружний керівник громадських робіт: "Одна дитина зникла безвісти. Була ще одна, однак нам вдалося знайти її. Ми задіяли на рятувальних роботах усіх, кого тільки можливо - це приблизно 400 людей. Вони допомагатимуть евакуйовувати людей. Це наказ і людям доведеться переїжджати до безпечних місць".

  Повінь застала регіон зненацька. Чимало людей залишилися заблокованими у автівках на дорогах. Пізніше їм на допомогу прийшли рятувальники, які на човнах здіймали водіїв з дахів легковиків. Серед загиблих - дворічна дитина. Хлопчик упав у воду і його знесло течією.

  Пет Кроуфорд, бабуся померлої дитини: "Їхній трейлер просто знесло водою. Ми хобіли допомогти, однак вода була занадто швидкою. Ми живемо тут з 86-го року і ніколи не бачили нічого подібного. Якщо б ми тільки знали про те, що може статися, то обов`язково забрали б дітей до нашого дому. Це просто якесь божевілля, не можу повірити у те, що сталося".

  Влада готується до погіршення ситуації. За прогнозами синоптиків найближчі кількі днів випаде ще більше дощів. З заходу на Джоджию насувається потужний циклон.

  Захар Симчич, 5 канал

  Попередній матеріал
  Домініка де Вільпена судять за наклеп на Ніколя Саркозі
  Наступний матеріал
  Банки просять в уряду більше грошей
  Теги: