фото tsn.ua

58% росіян готові переобрати Путіна на новий строк

  Попри різке падіння курсу рубля, подорожчання продукції та те, що економіка Росії скочується у рецесію, більшість росіян задоволені політикою свого президента та голові переобрати його на виборах у 2018 році.


  Як свідчать результати опитування "Левада-центру", 58% росіян хотіли б бачити Володимира Путіна на посаді президента РФ після закінчення його нинішнього президентського терміну - після 2018. Проти висловилися лише 19% опитаних.

  За даними соціологів, ще рік тому бачити Путіна президентом на новий термін, після 2018 хотіли б 33% росіян, не хотіли б - 45%.

  Думки респондентів щодо того, чи може в Росії в найближчі чотири роки з'явитися лідер, здатний замінити Путіна на посту президента, розділилися: 34% вважають це можливим, 31% не вірять в появу такої людини, 35% важко відповісти.

  Дії Путіна як глави російської держави підтримують 72% респондентів, не підтримують 13%. Кожен десятий сказав, що знає про них недостатньо, 6% не змогли відповісти. Ці показники також істотно змінилися за останній рік: у 2013 році Путіна підтримували 47% росіян, а не підтримували — 31%.

  71% теспондентів впевнені, що сплив президента на те, що відбувається зараз у Росії є "сильним", 24% із них вважають, що "дуже сильним".
  Попередній матеріал
  Новий міністр енергетики вважає за необхідне імпортувати електрику з Росії
  Наступний матеріал
  Лукашенко: Росія поводить себе непристойно
  Loading...