5000 співробітників "Люфтганзи" другий не виходять на роботу

  Вісімнадцять авіарейсів "Люфтганзи" вже скасували у Німеччині, ще п`ять десятків можуть анулювати впродовж дня. Другий день п`ять тисяч співробітників авіакомпанії не виходять на роботу - напередодні вони розпочали безстроковий страйк.
  Найбільше страждають Франкфурт та Мюнхен, торкнувся страйк і Берліна, Ганновера та Дюссельдорфа. Скасовують поки що лише внутрішні рейси. Працівники "Люфтганзи" вимагають підвищити зарплату на майже десять відсотків та укласти  нову тарифну угоду терміном на рік. Натомість керівництво пропонує серед іншого підвищити зарплату на трохи менше ніж сім відсотків та укласти угоду терміном на двадцять один місяць. Представник авіакомпанії закликає працівників до перемов.

  Люди: "Я прекрасно розумію працівників Люфтганзи: якщо інші страйкують, то чому їм не можна? Але я сподіваюся, що мій рейс все ж таки не скасують".

  Люди: "Це безумство, адже це вдарить по багатьох. Це схоже на страйки залізничників, які ми пережили кілька місяців тому, і я думаю, що це неправильно. Люди повинні вести переговори, а не страйкувати".
  Попередній матеріал
  Чорним піаром опонентів вважає свій допит Добкін
  Наступний матеріал
  Аварія на французькій АЕС - є постраждалі
  Теги:
  Loading...