500 млрд євро надасть уряд Німеччини на подолання фінансової кризи у країні (РОЗШИРЕНО)

  Півтрильйона євро надасть уряд Німеччини на подолання фінансової кризи у країні. Урядовці вже ухвалили відповідне рішення. Заходи передбачають обмеження у нарахуванні зарплатні та бонусів для топ-менеджименту банків. Також фінансові установи, які скористаються державною допомогою, тимчасово не зможуть виплачувати дивіденди. Подробиці - далі у сюжеті.
  Консультації щодо плану врегулювання фінансової кризи почалися ще минулого тижня. Узгодити свої дії у економічній сфері світові лідери домовилися на саміті великої сімки у США. Минулої пятниці проект завізували юристи. Тепер настала черга урядовців вносити свої поправки. Кабінет Ангели Меркель схвалив документ. Після засідання міністр фінансів країни оприлюднив головні тези програми.

  Пер Штайнбрюк, міністр фінансів Німеччини: "Як на мене - це дуже значна підтримка. Вона складається з трьох частин. По перше - ми гарантуємо допомогу ліквідним ринкам. По друге - ми пропонуємо можливість рекапіталізації і нарешті - держава перекуплятиме майно боржників. Як на мене - ми даємо відповідь на головні проблеми економіки. Порівняно з заходами інших країн - наша програма добре продумана та потужно профінансована. Сподіваюся - це допоможе".

  Міністр також повідомив - кожен банк матиме право отримати 10 мільярдів євро на рекапіталізацію. Журналісти сподівалися від високопосадовця впевненості - що план порятунку обовязково допоможе економіці Німеччини. Проте міністри були обережні у висловлюваннях і просто закликали людей більше працювати.

  Ервін Хубер, міністр фінансів Баварії: "Світова фінансова криза вразила і банки Німеччини. Щоправда - по різному. Отож фінустанови повинні мати сміливість скористатися цією програмою, тому що це стабілізує фінансову ситуацію у країні. Економіка у цілому та звичайні люди повинні бути впевнені у своїх заощадженнях. Всі повинні працювати".

  Наразі німецькі банки доволі стримано відреагували на такі новини. Адже лише інформація про те, що банк звертається по допомогу, свідчитиме про наявність проблем, що може спричинити побоювання інвесторів та відтік капіталу. Наразі провідні банкіри заявляють про необхідність детального ознайомлення з рішенням уряду.

  Захар Симчич, 5 канал
  Попередній матеріал
  До першого польоту на Місяць готуються у Індії
  Наступний матеріал
  У США почалося дочасне голосування
  Теги:
  Loading...