4 людини загинули внаслідок обвалу сцени на ярмарку у США

  Щонайменше 4-ро людей загинули, ще 40 - зазнали поранень через обвалення сцени в американському штаті Індіана. Інцидент стався - через сильний вітер.

  Трагедія сталася під час ярмарку в місті Індіанаполіс. Вітер піднявся раптово і став посилюватися. Організатори вирішили евакуювати 12 тисяч відвідувачів, якщо погода погіршиться. Про це повідомили через гучномовці, після цього - оголосили виступ популярної кантрі-групи "Шугарленд". Проте, пориви вітру  - посилились. Тільки-но людей почали виводити з ярмарку - до найближчих будівель - як стихія повалила лаштунки.

  Віп-зона під самою сценою - опинилася під уламками залізних конструкцій, освітлювальних приладів і гучномовців.

  Дейв Берстен, поліцейський: "Ми підтверджуємо, що чотири людини - загинули внаслідок падіння обладнання сцени. Ми також маємо інформацію, що принаймні 40 людей - поранені. Їх доправили до найближчих шпиталів. Пошкодження - від порізів до дуже тяжких травм. Мені прикро це казати, але кількість загиблих - може збільшитися".

  У натовпі - зчинилася паніка. Утім, рятувальники діяли швидко. Тих, кого завалило - дістали вже за 20 хвилин. Усіх - шпиталізували.  Решту фанатів "Шугарленду" - евакуювали до найближчих будівель. Більшість - досі перебувають у шоковому стані.

  Джей Кайзер, свідок: "Хмари почали швидко збиратися, небо почорніло. Раптом все навколо мене закрутилося, наступної миті глянув через плече - і бачу, як сцена падає. Люди кричали, буревій - ще посилився, він здував сміттєві баки і взалі - все".

  Через трагедію ярмарок - тимчасово закрили. Усю неділю - триватимуть розслідування, ремонтні роботи та прибирання. Відновити його роботу - планують у понеділок. Тоді ж - проведуть панахиду за загиблими.

  Попередній матеріал
  У Берліні жінки протестують з вимогою вдягатися як їм заманеться
  Наступний матеріал
  Дивом врятувалися 4-ро студентів, човен яких застряг на краю водоспаду
  Теги: