3 людей загинуло напередодні в Ізраїлі від палестинських ракет

  Троє людей загинуло напередодні в Ізраїлі від палестинських ракет. Двоє з них - у місті Сдерот. Авіація Цахалу завдає ударів по сектору Ґаза, ізраїльські танки дислокуються ближче до кордону.
  На вулицях самого ж Сдероту - порожньо. Люди масово залишають місто, перебираються до родичів чи знайомих - подалі від небезпечної зони. Шукають прихистку і мешканці Палестини. У секторі Ґаза люди ховаються у мечеті, утім навіть їхні стіни не захищають від авіаударів. Цієї ночі від ізраїльської авіації загинули дванадцятеро палестинців. Серед них - дівчатка 10-ти і 12-ти років. Зруйновані 5 урядових будівель та приміщення Ісламського університету. Офіційний Єрусалим сподівається закінчити операцію до парламентських виборів, які відбудуться за 6 тижнів. Водночас в Ізраїлі відкидають будь-яку можливість перемир`я із ХАМАСом доки є найменша загроза палестинських обстрілів. За півтора місяця до виборів найпопулярніша в країні - партія Лікуд, яка вирізняється своєю непоступливістю до палестинців.

  Люди: "Ми сподіваємося, що скоро обстріли закінчаться. Ми страждали від цього 8 років. Настав час припинити цей безлад. Сподіваюся, що наша армія з цим впорається".

  Люди: "Цей Хамас не вміє жити у мирі. Ми страждаємо через їхню дурну ідеологію. Однак вони - наші сусіди і нам потрібно жити поруч з ними. У нас немає іншого вибору".
  Попередній матеріал
  Сильна ожеледиця паралізувала автомобільний рух у Франції
  Наступний матеріал
  Моряки суден "Фаїна" та "Босфорус Продіджі" впевнені, що зустрінуть Новий Рік у полоні
  Теги:
  Loading...