5.ua

2600 життів забрав руйнівний тайфун «Хайян» на Філіппінах

  ЗМІ ж із посиланням на джерела у поліції, повідомляли про щонайменше 10 тисяч загиблих. Втім, президент країни назвав цю цифру значним перебільшенням. Поліцейського, що надав медіа відповідні дані звільнили. Між тим, гуманітарні організації усього світу доправляють допомогу на філіппінські острови. Через зруйновану інфраструктуру налагодити процес роздачі гуманітарних вантажів нелегко. У провінції Себу допомогу отримали лише на шостий день після удару стихії. Мешканці постраждалих провінцій у розпачі. Тисячі людей чекають на евакуацію.

  Постраждалий: «Ми дуже стурбовані. На наступний день після тайфуну до нашого міста прибув президент країни. Він пообіцяв, що людей не залишать напризволяще і усі отримають допомогу. Але цього так і не сталося, чимало родин досі не мають найнеобхіднішого, насамперед – їжі».

  Себастьян Родес, голова групи ООН з оцінки надзвичайного стану: «Я радий, що ми прибули сюди і маємо змого допомогти людям, але наших зусиль недостатньо. Чимало потерпілих у Таклобані - досі не отримали допомоги, а про віддалені села - годі й говорити. Але ми не полишимо країну, допоки не зробимо все можливе для тих, хто цього потребує». 

  Попередній матеріал
  МЗС: Українців немає серед постраждалих ДТП у Таіїланді
  Наступний матеріал
  Ірландія та Іспанія завершили програми міжнародного кредитування
  Теги:
  Loading...