Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн
www.autocentre.ua

19-річний хакер зламав Microsoft, Epic, Valve і Zombie Studios

  Балтиморська група ФБР відзвітувала про успішне завершення операції проти міжнародної хакерського угруповання, яке зламало сервери ІТ-компаній і вкрало інтелектуальної власності на $100-200 млн.

  19-річний програміст зламав Microsoft, Epic, Valve і Zombie Studios.

  Як повідомляє видання inforesist.org з посиланням на портал xakep.ru, у середу, 1 квітня, був визнаний винним Остін Алкала, 19-річний програміст з Індіани, четвертий учасник банди, який крав комп'ютерні ігри для Xbox One і Xbox Live і супутні файли з серверів розробників. Програміст здійснював злочинну діяльність з літа 2012 по квітень 2014 року. Серед постраждалих корпорацій - Microsoft Corporation, Epic Games Inc., Valve Corporation і Zombie Studios.

  Злом корпорацій здійснювався за допомогою SQL-ін'єкцій по вкраденим логінам.

  Як повідомляє ФБР, серед скопійованого програмного забезпечення - футбольний симулятор FIFA, шутери Call of Duty: Modern Warfare 3 і Gears of War 3. Зловмисники забирали програмне забезпечення, яке ще не вийшло, вихідні коди, торгові секрети, захищені копірайтом роботи та інші конфіденційні і пропрієтарні матеріали.

  Хакери також скопіювали приватні фінансові дані певних співробітників цих фірм.

  Так, перед випуском ігрової приставки Xbox One вони навмисно проводили атаку на відповідні корпоративні сервери, де зберігалася документація, технічні специфікації, вихідні коди та інша інформація про цю приставку.

  Вид покарання і термін для Остіна Алкали встановить окружний суд Делавера 29 липня 2015.

  Попередній матеріал
  Активіста Євромайдана, якого звинувачують у побитті беркутівців, ув'язнили на 2 місяці
  Наступний матеріал
  В АП розповіли, що стримує Обаму від надання Україні летальної зброї
  Теги: